Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
osoba postronna napisał:
Nikt tak na prawde nie wie czy tej pani szkoda chłopaka czy nie,jak tak obserwuję to co piszecie to wydaje mi sie że wypowiada się tu spora grupa mieszkańców Wąwolnicy, którzy tylko zajątrzają sytuację z jakiś dziwnych powodów, a do tego opisują tą kobietę niemalże jako demona, tym samym( niby dorośli ludzie)"nakręcają" tylko pogrążoną w bólu i rozpaczy młodzież - czy wy chcecie kolejnej tragedii? Nakładacie im bredni do głów, chcecie samosądu?Jeżeli macie coś do kogos, to załatwcie to sami a nie żerujcie na innych.To na prawdę żałosne.Wstyd.
Tak naprawdę nigdy nie dowiemy się jak było,skargi i obelgi nie zmienią już niczego,trzeba czasu i refleksji nad tym co się stało. Ważne aby pamiętać o Damianie nie tylko teraz..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta jedza powinna pozalowac!! Znam ja dobrze to wredne babsko powinna rodzine na kolanach o wybaczenie blagac co by zrobila gdyby to ktores z jej dzieci spotkalo??!!! Czy ona wie co rodzice przezywaja Damian mial przed soba cale zycie byl taki mlody nie znalam go zbytnio ale lzasie w oku kreci jak sie to czyta! a temu babsku dozywocie! I zabranie prawka!!!!! DO RODZICOW trzymajcie sie panstwo trzymamy kcioki za was Damian na pewno bedzie przy was potrzebuj modlitwy teraz a nie lez. Goraco pozdrawiam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mówią że to jest wina tej kobiety lub Damiana . Mogła być to chwila nie uwagi i wypadek gotowy . Zgodzę się z tym, że młodzież spożywa alkohol , ale czy widzieliście Damiana jak pił . Czy złapaliście go za ręke ? Nie ! Byłem jednym z jego przyjaciół i wiem co wszyscy przeżywają . W szkole jest aktualnie nie za ciekawa sytuacja . Wyrazy współczucia dla Jego rodziny i wszystkich przyjaciół Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci Damianuś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Wie może ktoś kiedy jest ten pogrzeb ? ;(
Pogrzeb Damiana jest jutro o 15 w Nałęczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta jest z Wawolnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co siedzieje na tym świecie co za kur.. to zrobiła do tej pory nie mogę w to uwieżyć .. Poznałem Damiana na koloni chociaż nie znałem go długo ale przezywam to co się stało jak bym go znał całe życie A jeszcze miesiąc temu chodził zemną nad może a teraz go nie ma Życze tej kur... żeby zgniła w wiezieniu .... Zawsze w pozostaniesz w nasych sercach Damian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można wykorzystywać czyjąś śmierć dla własnych (majątkowych zapewne) korzyści, i Wy tu mówicie o jakiejś moralności, to jest po prostu ŻAŁOSNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta z wąwolnicy. a chłopak był pijany. sami sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
kobieta z wąwolnicy. a chłopak był pijany. sami sobie winni.
wszechwiedząca i żałosna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
kobieta z wąwolnicy. a chłopak był pijany. sami sobie winni. [/quote] [quote name='xxx' timestamp='1316670307' post='537641'] wszechwiedząca i żałosna
Ewelina akurat nie masz racji DAMIAN BYŁ TRZEŹWY i nie wypisuj tu bredni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka jednego z kolegów D. napisał:
ludzie co Wy tu wypisujecie,to jest żałosne! Nie dziwię się kolegom i koleżankom Zmarłego,ale tu dyskutują osoby które znalazły sobie forum na prywatne rozgrywki,wyzwiska i pranie brudów lokalnego środowiska.I wydaje mi się ze są to osoby dorosłe a nie piętnastoletnia młodzież.Jaki Wy dajecie przykład tym młodym ludziom, karzecie im wybijać szyby!O zgrozo podajecie imiona, nazwiska prawie że adresy, czemu ma to słuzyć? Czy chcielibyście aby Wasze dzieci w taki sposób msciły się na innych.Nie myślcie ze w sieci jesteście anonimowi( o tym wiedzą już dzieci, ale widocznie do Was to nie dociera).Straszne!
ma pani rację. I skończcie tą głupią dyskusję.Damian śpij spokojnie[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy wszyscy jesteście wspaniali i wszystko wiecie czy on był trzeźwy, czy nie trzeźwy i jaka ta kobieta jest w swoim życiu codziennym. Te wszystkie cenzury w waszych komentarzach odzwierciedlają właśnie waszą wartość. "Zabiję sukę" , śmierć za śmierć tak? Wykazujesz się bestialstwem i bezmyślnością jaką pokazała kobieta kierująca samochodem, bo jakby uważała to by do tragedii nie doszło, i nie chrzańcie o nieszczęśliwym wypadku, chwila nieuwagi = wypadek = nieodpowiedzialność. Skończcie wypisywać takie głupoty o tym czego wy byście jej nie zrobili za to że zabiła waszego przyjaciela tylko zacznijcie zastanawiać się nad sobą. Skoro skłonni bylibyście w zemście zabić drugiego człowieka to znaczy że jesteście tyle samo warci co on-zabójca. Gratuluję rozsądku, jednak myślę, że zmarły byłby rozczarowany takim zachowaniem swoich wspaniałych przyjaciół, którzy zamiast mieć go w swojej pamięci wypisują takie bzdety na forum i ośmieszają się przy okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beriderp napisał:
Jacy wy wszyscy jesteście wspaniali i wszystko wiecie czy on był trzeźwy, czy nie trzeźwy i jaka ta kobieta jest w swoim życiu codziennym. Te wszystkie cenzury w waszych komentarzach odzwierciedlają właśnie waszą wartość. "Zabiję sukę" , śmierć za śmierć tak? Wykazujesz się bestialstwem i bezmyślnością jaką pokazała kobieta kierująca samochodem, bo jakby uważała to by do tragedii nie doszło, i nie chrzańcie o nieszczęśliwym wypadku, chwila nieuwagi = wypadek = nieodpowiedzialność. Skończcie wypisywać takie głupoty o tym czego wy byście jej nie zrobili za to że zabiła waszego przyjaciela tylko zacznijcie zastanawiać się nad sobą. Skoro skłonni bylibyście w zemście zabić drugiego człowieka to znaczy że jesteście tyle samo warci co on-zabójca. Gratuluję rozsądku, jednak myślę, że zmarły byłby rozczarowany takim zachowaniem swoich wspaniałych przyjaciół, którzy zamiast mieć go w swojej pamięci wypisują takie bzdety na forum i ośmieszają się przy okazji.
A ja jestem rozczarowana Twoją wypowiedzią,Drogi użytkowniku:czy byłeś na pogrzebie i widziałeś jak Matce serce z bólu i żalu pęka,jak chowa swego syna do grobu,? kazdy ma prawo wypowiedzieć się co myśli i czuje,!!! A pani AAAA.BBBB.spokojnie w domu sobie jest.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Was wszystkich, niby jesteście katolikami a osądzacie, a co myślicie na słowa" kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem", nie wstyd WAM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$iga$ napisał:
A ja jestem rozczarowana Twoją wypowiedzią,Drogi użytkowniku:czy byłeś na pogrzebie i widziałeś jak Matce serce z bólu i żalu pęka,jak chowa swego syna do grobu,? kazdy ma prawo wypowiedzieć się co myśli i czuje,!!! A pani AAAA.BBBB.spokojnie w domu sobie jest.........
Na tym pogrzebie akurat nie byłam ale byłam na pogrzebie młodych osób, i widziałam rozpacz matki której dziecko leżało w trumnie jednak nie rozumiem dlaczego sami mówicie, że chcielibyście kogoś celowo zabić? Dlaczego zniżacie się do poziomu zabójcy?! O to mi chodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej irytują wypowiedzi osób które piszą że Damian był pijany! Chyba koledzy którzy tego dnia byli z nim wiedzą lepiej czy pił czy nie ! Więc jak nie macie zielonego pojęcia o tym wydarzeniu to nie wypisujcie takich głupot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian byłeś dla mnie i nie tylko jak przyjaciel a nawet coś więcej byłeś jak brat;(( Nie wiem jak to było z tym wypadkiem ale już ciebie nie ma z nami;( ale będziesz zawsze w naszych sercach! Rodzinie Damian bardzo współczuje;( Damian tęsknie, wróć!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakończcie te dyskusje, są już wstępne wyniki sekcji i wiadomo ze CHŁOPIEC NIE BYŁ ANI POD WPŁYWEM ALKOHOLU ANI NARKOTYKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na pogrzebie i to było straszne patrzeć na rodzinę Damiana , ale wierzę że sie podniosą z tego bólu z tej gehenny . Damianuś [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzidzia napisał:
wal sie honoratko... to co ma ze swoim mężem to ich prywatna sprawa i nie wpływa na nastrój kierowcy podczas prowadzenia auta, bo rozwiedli się juz spory czas temu i sie dogadują... żal mi cię prowincjonalna donosicielko-szpiegu. Z tego co wiem to chłopak był pijany, bo przecież młodzież tak bardzo lubi wypić i to jest uważane za "szpan" przy znajomych jak się delikwent "naje*ie"... ALKOHOL PRZYCZYNĄ WYPADKU...!! A kierująca nie ma wyrzutów bo : chłopak był pod wpływem i wszedł jej pod koła... Niech rodzice lepiej pilnują dzieciaków bo mało które jest "NORMALNE" i większość ulega środowisku niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...